Dąbrowa Górnicza, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca przy sortowaniu cebulek kwiatowych - PRACA TYMCZASOWA

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis Stanowiska:

- Praca Przy TaŚmie
- Sortowanie ,pakowanie Cebulek Kwiatowych
- Sadzenie Cebulek Do Doniczek

Wymagania:

- Przyjmujemy RÓwnieŻ Osoby Bez DoŚwiadczenia
- DyspozycyjnoŚĆ Na Okres Minimum 8 Tygodni
- Mile Widziane Prawo Jazdy Kategorii B

Oferujemy:

- Legalne Zatrudnienie
- Zakwaterowanie I Ubezpieczenie
- Transport Do Holandii
- Cotygodniowe WypŁaty Na Konto
- OpiekĘ Polskich KoordynatorÓw

Informacje Dodatkowe:
Z Wybranymi Kandydatami Kontaktujemy Się Telefonicznie, Prosimy O Dołączenie Do Formularza
Zgłoszeniowego Cv.

Jeżeli Masz Pytania Zadzwoń:

Tel.( 77 ) &#8211; 4410410
Kom. 604 521 233
+48 728 321 387
Poniedziałek &#8211; Piątek 9.00-17.00
Prosimy O Dopisanie Następującej Klauzuli:
Wyrażam Zgodę Na Przetwarzanie Moich Danych Osobowych Dla Potrzeb Niezbędnych Do Realizacji Procesu Rekrutacji (zgodnie Z Ustawą Z Dnia 29.08.1997 Roku O Ochronie Danych Osobowych; Tekst Jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, Poz. 926 Ze Zm

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 05 Czerwiec, 2018  23:59

Identyfikator: 634996

Wyświetleń: 951